031-42633320

شرکت نما بنای زاینده رود

شرکت نما بنای زاینده رود در سال 1398 بصورت سهامی خاص تاسیس شده است که با بیش از دو دهه فعالیت مستمر مدیران این شرکت در صنعت ساختمان و پروژه های عمرانی در سطح کشورهمیشه سعی داشته اند که با خلاقیت و تلاش زیاد در گسترش و تعالی زیر ساختهای عمرانی کشور کوشا باشند و همیشه پیش به سوی تکنولوژی های جدید ساختمانی قدم بر دارند. و توانسته اند تا بحال با شرکت های معتبر دیگر در زمینه های مختلف همکاری کند.
شرکت نما بنای زاینده رود با رعایت حقوق کارمندان ، مشتریان و سهامداران و برای رسیدن به رشد سودآور و ایجاد پروژه های جدید بر اساس نیازهای مشتریان و بالا بردن کیفیت ساخت وسازها ورفاه عمومی در تلاش می باشد.

خدمات شرکت نما بنای زاینده رود

طراحی و معماری

در تیم ما تمامی کارهای ساختمانی صفر تا صد برای شما مطابق با استاندارد ها و اصول انجام میشود 

نظارت و اجرا

درانواع مختلف مد نظر شما پیمانکاری با مصالح ، پیمانکاری بدون مصالح  و مدیریت پیمان 

تولیدی رنگ اپامه

تولید انواع رنگ سوله ای ، ترافیکی و جدولی با به صرفه ترین قیمت ، همچنین مجری پروژه های رنگ

تماس با ما 

شما می توانید از صفحه ارتباط با ما راه های ارتباطی با ما را مشاهده کنید همچنین می توانید بر رویه دکمه روبرو کلیک کنید 

کارگاه تولیدی رنگ آپامه

شرکت نمابنای زاینده رود کارگاه تولیدی رنگ دارد و در تولید و اجرا در زمینه رنگ فعالیت دارد. در آپامه ما به تولید انواع مختلف رنگ می پردازیم مانند رنگ های ترافیکی ، جدولی و سوله ای . شما می توانید برای خرید رنگ و همچنین پیاده سازی پروژه ها با ما در ارتباط باشید و با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت پروژه خود را به ثمر برسانید

اهداف شرکت نما بنا

نوآوری

تلاش برای ایجاد نو اوری و استفاده از سیستم های نوین سازه ای و متریال به روز

مدیریت هزینه

مدیریت هزینه های اجرایی با برنامه ریزی دقیق و ایجاد طرح بهینه ومتناسب با اقلیم منطقه به منظور کاهش هزینه های تمام شده مسکن

نیرو کار

استفاده از نیروهای متخصص وبومی

اما دیگر صحبت در مورد خودمان کافی است بگذارید در مورد شما صحبت کنیم. خواه اینکه شما مدیر و دارای یک کسب و کار باشید و یا اینکه کارمند شرکت های خصوصی ودولتی باشید، شما به یک مشاور متخصص درزمینه ساختمان نیاز دارید تا از موارد و مشکلات پیچیده در زمینه انتخاب ملک وپیمانکار با صلاحیت وهدر رفت مصالح ومنابع جلوگیری کند و شما را به خانه رویاهایتان برساند .تا شما  بتوانید با خیالی راحت واسوده به مهمترین نیاز بشریت دست یابید و روی کسب وکار خود تمرکز کنید.